Colterm
Timișorenii care se încălzesc încă ”de la stat”, folosind energia termică din rețeaua Colterm, vor avea în această iarnă căldură, chiar dacă...
Așa cum timisazi.ro arăta și vineri și cu alte ocazii, unele partide parlamentare au fost mai norocoase decât altele, reușind să își cumpere sediile...